Otwarcie Nowej JadłoDzielni w Puławach

Aktualności 7 sierpnia 2022

Zapraszamy na otwarcie Jadłodzielni w niedziele 14 sierpnia o godz. 11:00 ul. Kraszewskiego 6, Puławy w pobliżu skweru błonie. Na pewno będzie dobra atmosfera, jedzenie i zabawy dla dzieci.

W programie przewidujemy wystawę EXPO Zdrowie, gdzie można dowiedzieć się o swoim wieku biologicznym. Celem EXPO Zdrowie jest zmniejszenie zapadalności na choroby cywilizacyjne oraz poprawa jakości życia wśród mieszkańców miast, gdzie wystawy się odbywają. Staramy się go osiągnąć, promując zdrowy styl życia oraz zwracając uwagę na profilaktykę i leczenie chorób cywilizacyjnych. EXPO Zdrowie prowadzą eksperci zdrowego stylu życia, którzy przede wszystkim pokazują, jak w prosty sposób „wyleczyć się” z niewłaściwych nawyków zdrowotnych, by uniknąć chorób lub złagodzić skutki tych, które już się nabyło. Każdy uczestnik będzie mógł zmierzyć sobie ciśnienie, wydolność wydechową płuc, procent tkanki tłuszczowej, poziom cukru we krwi. Będzie można przejść test wysiłkowy, poznać swój wiek biologiczny oraz skorzystać z masażu rozluźniającego. Organizatorzy zapewniają również indywidualna konsultację lekarską.

Jadłodzielnia będzie działać na stałe 24 godz. na dobę. W twojej lodówce zalega jedzenie? przynieś je! Masz ochotę coś zjeść – częstuj się! Wkrótce na stronie będą informacje odnośnie regulaminu działania naszej Jadłodzielni.

Wszelkie informacje dotyczące Jadłodzielni można znaleźć na grupie Facebook: JadłoDzielnia u Adwentystów (Puławy)